среда , 22 новембар 2017
НАЈНОВИЈЕ

ФК Полет из Лапљег Села у првој шеснаестини финала купа Србије

ФК Полет из Лапљег Села пласирао се у прво шеснаестфинале купа Србије, након што су у квалификационом мечу, одиграном у Зубином Потоку пред око 200 гледалаца, савладали екипу ФК Колубаре из Лазаревца резултатом 3:1.

Већ у првих 25 минута искусни Данић, фудбалер ФК Полет, успео је да свој тим доведе у вођство, али је Колубара добром игром успела да узврати ударац и на прву паузу је резултат био 1:1.

Екипа Полета је друго полувреме започела одличном игром што је резултирало новим вођством у 55 минути. Гол за екипу Полета постигао је млади Ивановић, који је дао и пресудни гол у 64-ој минути и крајњим резултатом од 3:1 осигурао пласман свом тиму.

Екипа ФК Полет биће домаћин свом наредном противнику, који ће бити одређен након жребовања за прво шеснаестфинале у току следеће недеље. Меч ће бити одигран такође у Зубином Потоку.