Главна / Друштво / Одржан турнир у стоном тенису

Одржан турнир у стоном тенису

TENISУ Грачаници је одржан Ускршњи турнир у стоном тенису. Учествовало је 64 такмичара у четри категоријe.

У организацији НВО „Спортско друштво Покретач“ из Сушице, а под покровитељством општине Грачаница одржан је Ускршњи турнир у стоном тенису. Турнир је одржан у сали Дома културе у Грачаници, учествовало је 64 такмичара.

Дечаци узраста до 14 година такмичили су се у категорији јуниора, пионира и сениора, по први пут такмичиле су се и девојчице из новоформиране школе стоног тениса у Грачаници.

У категорији јуниора, прво место понео је Ерсан Рамић из Чаглавице. У категорији пионира прво место је освојио Дамњан Крстић из Преоца, а з категорији сениора прво место је заузео Бранимир Маринковић из Грачанице. Своје вршњакиње на овом турниру победила је Анђела Јефтић из Сушице.